"מעל הציפיות " – סידור כלי מיטה

"מעל הציפיות "

טיפים לסידור כלי מיטה

קשה להאמין, איזה שטח יקר נתפס בארונות ע"י סדינים, ציפות וציפיות ישנים. מדובר באובייקטים גדולים, שלמרות כל הקיפולים , סותמים לנו את המדפים והמגירות. ועל אף שהם כבר ישנים ודהויים ולא אופנתים, אנחנו מסרבים בתוקף להיפרד מהם. הרי מה נעשה אם יבואו אורחים? על מה הם יישנו?

קודם כל, נשאל את עצמנו בכנות: כמה לילות בשנה אנחנו ב-א-מ-ת מלינים אורחים בביתנו הקט? נגלה שהרבה פחות ממה שאנחנו חושבים. וכשכבר לן אצלנו מישהו , הוא לא זקוק ליותר מסדין, ציפה וציפית אחת. סה"כ שלושה פריטים שניתנים לכביסה ולשימוש חוזר.

ואז, כדאי שנברר עם עצמנו לכמה סטים של מצעים, אנחנו זקוקים לשימוש שוטף עבור בני הבית  (בהנחה שאנחנו מחליפים מצעים כל שבוע)?

לדעתי, לכל היותר יש צורך  בארבעה סטים לכל אחת מהמיטות . וגם זה הרבה מדי. כיום, בעידן ה  "mix &  match ", שמאפשר לנו לזווג ציפיות, ציפות וסדינים מצבעים שונים, בהמון וואריאציות, אפשר לצמצם את מספר המצעים למינימום ההכרחי.

מה עוד, שכל הרשתות מוכרות כיום מצעים יפהפים בהנחות ובמחירים שווים לכל נפש. ולכן, אפשר לחדש את המלאי לעתים קרובות ולהיפטר מהמצעים הדהויים והמכוערים, שמביישים אותנו ואת מיטותינו. וכמובן- סותמים לנו את הארונות.

כתיבת תגובה