מי צריך את ה"צריך" הזה ?

מרוב ה" צ ר י ך " בחיינו פשוט בא לי עכשיו – לצרוח !
הבעיה היא שאף אחד במילא לא ישמע (ולא בגלל שאני פולניה בהסוואה )אלא כי אני מבלה כבר את היום השלישי בבית .
ביום ראשון איבדתי את הקול (לא את הכל -לא נסחף) ,בעוד מתקפת טרור של חלקיקים אלרגנים מסתננים כלאחר יד לקנה הנשימה ,חשבתי שזהו הלך עלי .

מרותקת למיטה ,מה בנאדם היפר אקטיבי כמוני עושה במצב כזה ? 


עושה דייט עם עצמו , מפגש מחודש עם עצמי מעצים את הקושי במיוחד שכל חלק בגוף כואב ,מפגש מחודש עם הביקורת העצמית שלא פוסחת על שום דבר וכמובן על כל סובבי האהובים .
ואז ברגעים של פיקוח נפש ,עצמי אומר לי -"מי צריך את הצריך הזה ?" כל משפט ראשון מתחיל אצל כל אחד מילדי ב- "צריך "!


אמא צריך 200 ש"ח לטסט פנימי ,ועל הדרך גם תביאי 200 ש"ח לאוכל לטיול שנתי ,אמא צריך להכין שיעור אקוטוליה למחר כולל 4 כתבות ,אמא צריך לקנות בגדים -כל הבגדים הצטמקו !-אין לי מה ללבוש (הארון צועק הצילו אין לו כבר יכולת להכיל ).
אמא צריך להזמין תור לאורטודנטית ,אמא צריך לקנות אוכל לג'וש הוא כבר בצום יומיים (לא יזיק לו הוא נראה כבר כמו טנק מרכבה ),אמא צריך להתחיל לשים כסף בצד ללימודים שלי באוניברסיטה (הנערה בת 14 ),אמא יש מחר משחק כדורעף נגד דלית אל כרמל חייבת להגיע עד 1800 בערב .אה וצריך לקנות מכנסיי התעמלות קצרות שחורות לי שום קשקושים-(עוד שעתיים המשחק ובסחנין כל החנויות בדיוק בשבת עברו למשמעת חורף יש לציין שבחוץ חמסין ).
אמא צריך לקפוץ לרקפת ,שכחתי כמה דברים אצל אבא .
אה יש חיה כזו …? למה אני כל הזמן שומעת את המשפט "אמא צריך " ???
במשוואת הצריכה הפרטית שלי אני חייבת חופש דחוף ! אז קבלתי אותו רק במתכונת שונה ,מלאי נייר טואלט ,קנקן תה מצמחי הגינה ,מכשיר הינאלציה ,כדורים במגוון צבעים (שלא במיוחד עוזרים ) ,טלויזיה מרצדת שידורים בלתי פוסקים .
כלב שמסתובב סביבי ומילל כל הזמן כאילו הוא שהוא חולה בחתלת ממהירה .
לא נורא אני אשכב לי פה לבד בחושך (על מי אני עובדת )כבר הספקתי הבוקר לסדר את החדר של הקטנה כולל העברת בגדים חורף קיץ ולהכין כמה סירים …
יאללה עוד כמה ימים של קול הסקסי ,שיעולים וקשקושים ואחזור לעינינים ….

***אם הצלחתם לקרוא עד תום שתפו אותי – ב"צריך " המיוחד שלכם בשביל שלא ארגיש לבדי בחושך .

כתיבת תגובה